fbpx

Realizacje paneli słonecznych
u naszych klientów

Instalacja fotowoltaiczna generująca oszczędności dla Ciebie, domu i biznesu

REALIZACJE PANELI SŁONECZNYCH - GALERIA ZDJĘĆ

Wszystkie realizacje paneli słonecznych cechuje jedno – osoby, które się na nie zdecydowały, były świadome korzyści, jakie niesie za sobą energia odnawialna.

Zainteresowanie energią słoneczną rośnie na przestrzeni lat w całej Polsce. Według raportu „
Rynek Fotowoltaiki w Polsce 2019”, opublikowanego przez Instytut Energetyki Odnawialnej, województwo podkarpackie znalazło się w ubiegłym roku na drugim miejscu wśród regionów, które otrzymały największe unijne dofinansowanie na projekty związane z energetyką słoneczną. Firma Erato Energy, dla której pracuję, montuje instalacje na terenie całej Polski. Ja natomiast działam głównie na Podkarpaciu. Coraz więcej osób w województwie Podkarpackim decyduje się na założenie własnej instalacji fotowoltaicznej. Jest to decyzja dobra nie tylko ze względów oszczędnościowych, ale również ekologicznych.

Odpowiednio dobrane panele słoneczne są w stanie generować
duże oszczędności. Różnicę odczujesz przede wszystkim w rachunkach za prąd, które zaczną przychodzić zdecydowanie niższe, niż przed instalacją fotowoltaiczną. Dodatkowo, zgromadzoną nadwyżkowo energię elektryczną możesz sprzedać swojemu dostawcy energii, przez co nie tylko oszczędzisz, ale jeszcze zarobisz.

Średni poziom nasłonecznienia w Polsce wynosi około 1000 kWh/m2. Województwo Podkarpackie cechuje się jednak wyższym poziomem nasłonecznienia w stosunku do północnych części Polski, co przekłada się na lepsze wykorzystanie paneli fotowoltaicznych i ich potencjału, a w efekcie na większe oszczędności. Jeśli jesteś więc mieszkańcem Podkarpacia, powinieneś koniecznie zainteresować się fotowoltaiką.

Jeśli więc jesteś właścicielem domu jednorodzinnego na terenie województwa podkarpackiego, to fotowoltaika zdecydowanie jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Wciąż się wahasz? Zobacz zdjęcia pochodzące z wykonanych przez nas instalacji fotowoltaicznych i rozwiej swoje wątpliwości!

Mateusz Englot - Fotowoltaika na Podkarpaciu logo

Zrób pierwszy krok

w kierunku taniej i ekologicznej enegrii!

Mateusz Englot

ERATO ENERGY - Fotowoltaika - Logo firmowe

Potrzebujesz profesjonalnej porady dotyczącej fotowoltaiki?

Rozwiej swoje wątpliwości dotyczące odpowiednich paneli słonecznych dla Twojego domu podczas bezpłatnej konsultacji ze mną. Wypełnij krótki formularz, a ja oddzwonię lub napiszę Ci maila w ciągu 1 dnia roboczego.

    Copyright 2020 © MateuszEnglot.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona by O.